Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Hel. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Hel. Pokaż wszystkie posty

środa, 19 sierpnia 2015

Tu jest Polska, tu jest pięknie.












Zatłoczone Władysławowo jakoś mnie nie zauroczyło. Za to Hel - bardzo!
Hel ze swoją względnie niezatoczoną plażą, na której widać duże połacie gorącego piasku, a nie jedynie pstrokate parawany, pomiędzy którymi trudno się przecisnąć...
Hel ze swoim cyplem, portem, latarnią, sosnowymi lasami, piękną promenadą, dzikimi różami na piasku oraz ulicą Wiejską pełną uroczych kawiarni, tawern i pubów.
Kolejne małe marzenie spełnione, bardzo bowiem chciałam być na początku Polski. 
A teraz bardzo chciałabym tam wrócić. Najlepiej po sezonie.