Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Majorka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Majorka. Pokaż wszystkie posty

sobota, 4 listopada 2017

Majorka na dwóch kółkach

Jednego słonecznego dnia po śniadaniu wypożyczyłam rower i pojechałam odkrywać Majorkę na dwóch kółkach. Zwiedziłam pobliską miejscowość Cala Millor oraz zobaczyłam nieco mniej turytyczne, bardziej wiejskie oblicze wyspy.
























czwartek, 2 listopada 2017

Cala Bona | Majorka

Dziś w fotograficznych wspomnieniach spaceruję po Cala Bona, małej miejscowości na wschodnim wybrzeżu Majorki. Z niewielką, ale uroczą mariną, wąskimi uliczkami i domami z kolorowymi okiennicami, nad którymi górują palmy. Zarówno wtedy, gdy świeci wakacyjne słońce barwiąc wodę na cudowny głęboki kolor, coś pomiędzy błękitem paryskim, kobaltem a indygo; jak i w pochmurne dni, gdy niebo i morze przybierają różne odcienie szarości.